Nie kupuj Phytolife byle gdzie!

Przestrzegamy przed zakupami Phytolife i innych suplementów Synergy w “atrakcyjnych cenach” na portalach aukcyjnych (allegro, ebay, amazon itp), ogłoszeniowych (olx, sprzedajemy.pl, gumtree itp.) pokątnych sklepach internetowych (np. vitalabo) itp.

Dlaczego?

Ponieważ produkty nabyte w takich miejscach mogą być przeterminowane, przechowywane lub transportowane w nieodpowiednich warunkach, a zdarza się nawet, że są rozhermetyzowane lub wręcz napoczęte. W trosce o klientów Synergy Worldwide zabrania partnerom takiej formy odsprzedaży!

Firma nie przyjmuje żadnych reklamacji i zwrotów, jeśli nabywca nie ma faktury przez nią wystawionej.

Fakturę taką można otrzymać jedynie wtedy, gdy zakupu dokonamy na stronie lub w inny sposób (np. zamawiając telefonicznie) od autoryzowanego dystrybutora/partnera Synergy. Tylko wówczas produkty przyjdą do nas bezpośrednio z magazynu Synergy w Polsce, a w przesyłce znajdziemy wszelkie dokumenty: Fakturę, WZ i formularz ewentualnego odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.

Czytaj również: W pakietach taniej!

15 myśli w temacie “Nie kupuj Phytolife byle gdzie!

 1. Daria33

  Na allegro itp. sprzedają często towary pozyskane w nielegalny sposób, np. pochodzące ze zwrotów produktów do magazynu Synergy. Nie wolno ryzykować własnego zdrowia kupując w takich miejscach!

  Odpowiedz
 2. marcus

  nigdy nie kupiłem nic od pokątnych handlarzy, jakich pełno na allegro itp. w życiu nie kupiłbym od nich niczego, co się konsumuje!!! ludzie są durni, że od takich kupują.

  Odpowiedz
 3. Borzęcka K.

  Nie wolno kupować suplementów diety byle gdzie! Jeśli dystrybutor zabrania sprzedaży w sklepikach internetowych i na portalach aukcyjnych, to chyba coś w tym jest, prawda? Widocznie nie ma zaufania do takich sprzedawców, że zapewnią odpowiedni magazyn, transport do klienta itd.

  Odpowiedz
  1. Marzena F.

   Chlorofilina w pewnym stopniu alkalizuje organizm, nie wiem, czy to wpływa na wirusy, raczej na bakterie, które nie lubią środowiska zasadowego. Jednak należy też pamiętać, że koronawirusowi towarzyszą często właśnie infekcje bakteryjne, będące nawet bezpośrednią przyczyną śmierci. Phytolife, czy w ogólności chlorofilina na pewno więc nie zaszkodzi.

   Odpowiedz
 4. Grzegorz Mirecki

  Kochani, chcę Was przy okazji przestrzec! Uwaga na “synergypoland.pl”!
  Tamta strona należy do kogoś, kto się podszywa pod dystrybutora Synergy! W kontakcie telefonicznym facet namawia na jakieś kapsułki zielone itp! Zadzwoniłem do Synergy Worldwide i okazuje się, że “synergypoland” i pan Cieślik od dawna nie jest dystrybutorem tej firmy. Został z niej wyrzucony za działanie niezgodne z zasadami regulaminowymi!

  Odpowiedz
 5. Marcia

  W sumie to bardzo prosty w składzie ale nadzwyczaj skuteczny suplement diety. Chlorofile w płynie cieszą się dużą popularnością, choć są bardzo różnej jakości. Phytolife bez dwóch należy do najlepszych. Renoma NSP (Producent) robi tu swoje.

  Odpowiedz
 6. Zdanko

  Chlorofil z miętą jest super na zgagę i inne problemy gastryczne. Można pić w małych ilościach nawet nie rozcieńczony. Pomaga zawsze.

  Odpowiedz
 7. Anitka

  Dużo tańszy od chlorofilu Duolife, gdzie płaci się więcej chyba za tą ciężką butelkę. Sama nie wiem. Phytolife jest b. dobry na cały przewód pokarmowy, poprawia trawienie, zmniejsza wzdęcia, płukanki bardzo zmniejszają brzydki zapach z ust itp. Cena zdecydowanie najlepsza w opcji 4 lub 9 sztuk. Wychodzi 60-75 za butelkę.

  Odpowiedz
 8. phytolife Autor wpisu

  Od stycznia 2022 będzie w Synergy drożej o 7-28%. Ceny pozostaną najniższe dla dystrybutorów lub klientów robiących zakupy za pośrednictwem dystrybutora, np. http://www.synergyclub.pl .
  Ewentualna rejestracja jako dystrybutor będzie bardzo prosta, praktycznie taka sama jak przy każdym zwykłym zakupie. Koszt rejestracji powiększy ceną pierwszego zamówienia o ok. 30 złotych, więc warto!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz