Nie kupuj Phytolife byle gdzie!

Przestrzegamy przed zakupami Phytolife i innych suplementów Synergy w “atrakcyjnych cenach” na portalach aukcyjnych (allegro, ebay itp), ogłoszeniowych (olx, sprzedajemy.pl, gumtree itp.) pokątnych sklepikach internetowych (np. vitalabo) itp.

Dlaczego?

Ponieważ produkty nabyte w takich miejscach mogą być przeterminowane, przechowywane lub transportowane w nieodpowiednich warunkach, a zdarza się nawet, że są rozhermetyzowane lub wręcz napoczęte. W trosce o klientów Synergy Worldwide zabrania dystrybutorom takiej formy sprzedaży!

Firma nie przyjmuje żadnych reklamacji i zwrotów, jeśli nabywca nie ma faktury przez nią wystawionej.

Fakturę taką można otrzymać jedynie wtedy, gdy zakupu dokonamy na stronie lub w inny sposób (np. zamawiając telefonicznie) od autoryzowanego dystrybutora Synergy. Tylko wówczas produkty przyjdą do nas bezpośrednio z magazynu Synergy w Polsce, a w przesyłce znajdziemy wszelkie dokumenty: Fakturę, WZ i formularz ewentualnego odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.

Czytaj również: W pakietach taniej!

Nie kupuj Phytolife byle gdzie!
4.9 - 18 ocen

2 thoughts on “Nie kupuj Phytolife byle gdzie!

  1. Daria33

    Na allegro itp. sprzedają często towary pozyskane w nielegalny sposób, np. pochodzące ze zwrotów produktów do magazynu Synergy. Nie wolno ryzykować własnego zdrowia kupując w takich miejscach!

    Odpowiedz
  2. marcus

    nigdy nie kupiłem nic od pokątnych handlarzy, jakich pełno na allegro itp. w życiu nie kupiłbym od nich niczego, co się konsumuje!!! ludzie są durni, że od takich kupują.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *