PhytoLife polecany w gorące dni!

mięta-i-lódDługotrwałe przebywanie na zewnątrz w upalne dni może skutkować odwodnieniem organizmu. W tym gorącym okresie należy szczególnie zadbać o zapas odpowiednich płynów, aby skutecznie uchronić się przed nadmiernym przegrzaniem. Niestety, wraz z potem tracimy wodę i sole mineralne (głównie sód i potas). Konsekwencją tych procesów mogą być m.in. osłabienie układu krwionośnego (nadciśnienie) i obciążenie układu nerwowego (zmniejszenie poziomu koncentracji).

Aby nie dopuścić do odwodnienia, należy jak najszybciej ugasić pragnienie stosownymi płynami, w ilości od 2 do 3 litrów dziennie.

 

W okresie wysokich temperatur najlepiej sprawdzi się niegazowana woda mineralna. Orzeźwiający płyn powinien nie tylko zapewnić odpowiednie nawodnienie, ale też dostarczyć niezbędnych składników mineralnych.

Efekt odżywczy i jednocześnie oczyszczający zapewni dodatek chlorofilu PhytoLife, który nada wodzie przyjemny, miętowy smak!

2 myśli w temacie “PhytoLife polecany w gorące dni!

  1. Natka24

    Jedna butelka tego chlorofilu wystarczy na około 100 !! szklanek napoju. Naprawdę jest super wydajny i tanio to wychodzi.

    Odpowiedz
  2. basiuuchna

    bardzo dobry. dotąd kupowałam NSP ale ten jest identyczny a wychodzi dużo taniej w zakupach grupowych. najlepiej wziąć ze znajomymi 4 lub nawet 9 butelek.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz