Essential Greens uzupełnieniem naszego chlorofilu

essential greensW polskiej ofercie Synergy pojawił się produkt uzupełniający lub zastępujący PhytoLife. Suplement diety Essential Greens oferowany jest w formie jednorazowych saszetek z żelem, z których każda zawiera ok. 30 gramów ekstraktów warzyw i owoców. Jedna porcja zaspakaja z zapasem dzienne zapotrzebowanie organizmu na mikroelementy naturalnie zawarte szczególnie w zielonych częściach warzyw. Kluczowymi składnikami suplementu są: chlorella, spirulina, jęczmień, brokuł, karczoch i szpinak.

Ze względu na zaawansowany skład, Essential Greens polecany jest osobom, które do tej pory stosowały produkty zawierające chlorofil w formie sproszkowanej (np. w kapsułkach, tabletkach). Forma żelowa sprawia, że przyswajalność składników odżywczych i witamin jest znacznie lepsza.

Saszetkowa forma sprawia, że Essential Greens łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Produkt dostępny jest w zestawie podstawowym 30 szt. lub w opcji hurtowej 150 saszetek.

2 myśli w temacie “Essential Greens uzupełnieniem naszego chlorofilu

  1. phytolife Autor wpisu

    Jest droższy od Phyto ale zawiera stężone składniki i ma ich znacznie więcej w składzie. Można kupić grupowo – 5 opakowań. Wtedy wyjdzie ok. 30% taniej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz