Nowa butelka

phytolife-nowa-butelkaOd jesieni bieżącego roku, PhytoLife oferowany jest w nowym opakowaniu zgodnym z linią produktową Elite Health.

Elitarne Zdrowie to stan najwyższego poziomu dobrego samopoczucia, w którym wiek nie stanowi bariery w osiągnięciu najlepszego zdrowia. Z perspektywy naukowej, Elite Health to optymalne funkcjonowanie metabolizmu i zachowanie równowagi w organizmie.

Nowa butelka chlorofilu nie różni się objętością od poprzedniej. Również skład suplementu nie uległ zmianie. Ceny pojedynczych butelek i zestawów także się nie zmieniły.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie wszystkim do gustu.

Zapraszamy na zakupy!

Nowa butelka
4.5 - 10 ocen

6 thoughts on “Nowa butelka

  1. Anka Stulska

    Uczulam wszystkich na problem zakupów Phytolife na portalach aukcyjnych (allegro), ogłoszeniowych (olx, amazon, sprzedajemy itp.) i w podrzędnych sklepach – FIRMA SYNERGY ZAKAZUJE HANDLU SWOIMI PRODUKTAMI W TAKI SPOSÓB! Produkty można nabywać wyłącznie bezpośrednio na stronie synergyworldwide.com z polecania dystrybutorów lub poprzez zamówienia bezpośrednio od dystrybutorów! Nie kupujcie więc byle gdzie, bo ryzykujecie, że towar będzie źle przechowywany, transportowany czy wreszcie przeterminowany.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *