Nowa butelka

phytolife-nowa-butelkaOd jesieni bieżącego roku, PhytoLife oferowany jest w nowym opakowaniu zgodnym z linią produktową Elite Health.

Elitarne Zdrowie to stan najwyższego poziomu dobrego samopoczucia, w którym wiek nie stanowi bariery w osiągnięciu najlepszego zdrowia. Z perspektywy naukowej, Elite Health to optymalne funkcjonowanie metabolizmu i zachowanie równowagi w organizmie.

Nowa butelka chlorofilu nie różni się objętością od poprzedniej. Również skład suplementu nie uległ zmianie. Ceny pojedynczych butelek i zestawów także się nie zmieniły.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie wszystkim do gustu.

Zapraszamy na zakupy!

6 myśli w temacie “Nowa butelka

  1. Anka Stulska

    Uczulam wszystkich na problem zakupów Phytolife na portalach aukcyjnych (allegro), ogłoszeniowych (olx, amazon, sprzedajemy itp.) i w podrzędnych sklepach – FIRMA SYNERGY ZAKAZUJE HANDLU SWOIMI PRODUKTAMI W TAKI SPOSÓB! Produkty można nabywać wyłącznie bezpośrednio na stronie synergyworldwide.com z polecania dystrybutorów lub poprzez zamówienia bezpośrednio od dystrybutorów! Nie kupujcie więc byle gdzie, bo ryzykujecie, że towar będzie źle przechowywany, transportowany czy wreszcie przeterminowany.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz