W pakietach taniej

Od pewnego czasu firma Synergy oferuje chlorofil PhytoLife w atrakcyjnych cenowo zestawach. Oprócz możliwości zakupu pojedynczej butelki, klienci mają możliwość nabycia pakietów 4 lub 9 szt. Polecamy więc zakupy półhurtowe lub grupowe! Produkty wysyłane do klientów z magazynu firmowego posiadają długą datę przydatności, przez co oferta jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Synergy WorldWide posiada w ofercie nowe produkty: koktajl proteinowy SLMsmart oraz napój energetyczny z aminokwasami e9 energy. Wszystkie produkty można nabywać w pakietach z innymi lub wielopakach, ceny są wówczas znacznie niższe (hurtowe).

Zapraszamy na zakupy!

12 myśli w temacie “W pakietach taniej

 1. Marek Rzłochowski

  Super jakość (Made in USA) i w tej chwili najniższa cena na rynku. Nawet chlorofil Nature'sa jest droższy, a to dokładnie ten sam produkt, wytwarzany w tych samych zakładach!
  Phytolife jest bardzo dobry na problemy żołądkowe, trawienne, nadkwaśność no i ocvzyszcznie bebechów 🙂

  Odpowiedz
 2. Marian Hedrycki

  najbardziej się opłaca wziąć 4 sztuki, esentualnie 9 (takie są pakiety hurtowe), na własne potrzeby lub zrobić zakup grupowy. wtegy cena phytolife wychodzi rewelacyjna jak na płynny chlorofil dobrej firmy – między 65 a 80 złotych za butelkę 730 ml.

  Odpowiedz
 3. Renata Nowacka

  Phytolife to jest świetny chlorofil. Produkuje go dla Synergy amerykański koncern NSP. Zresztą NSP też sprzedaje chlorofil w płynie, tylko Phytolife wychodzi znacznie taniej w pakietach np. 4 sztuk. DUŻA butelka (1,5 raza większa od NSP) kosztuje wtedy 80 złotych z przesyłką, czyli tyle samo, co mała butelka NSP! Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Kinga Smuchowska

  Pakiet 9 sztuk Phytolife jest megaopłacalny, jedna butelka w takim pakiecie to około 60 złotych za 0,73 litra chlorofilu super jakości. Nie wiem, czy jest coś równie dobrego i tańszego, myślę, że nie ma.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz