Kto powinien zainteresować się Phytolife?

Phytolife powinny stosować osoby nie lubiące warzyw, cierpiące na zaburzenia wagi, łatwo męczące się, zagonione, zestresowane oraz często jedzące poza domem. Osoby palące powinny sięgnąć po chlorofil Phytolife aby nie dopuścić do rozwoju poważnych chorób. Chorujący na reumatyzm, niedokrwistość, choroby układu oddechowego, serca, a zwłaszcza układu pokarmowego powinni stosować chlorofil wspomagająco. Produkt polecany jest też osobom w okresie rekonwalescencji po przebytych długich, przewlekłych chorobach, jak również dzieciom, które zazwyczaj niechętnie jedzą warzywa i owoce przez co spożywają ich za mało. Oczyszczające i odżywcze działanie Phytolife polega na wspomaganiu organizmu w eliminacji toksyn na poziomie układu pokarmowego oraz na poprawie motoryki jelit.

Płukanki z chlorofilu (chlorofiliny) pomagają też zwalczyć schorzenia bakteryjne jamy ustnej i ograniczyć przykry zapach z ust.

Warto dodać, że stosowanie chlorofilu nie wywołuje żadnych istotnych skutków ubocznych, nie ma również szczególnych przeciwwskazań do takiej suplementacji.

Więcej o działaniu chlorofilu.

1 myśl w temacie “Kto powinien zainteresować się Phytolife?

  1. Kinga Smuchowska

    Chlorofil i chlorofilina (sól chlorofilu) to nie to samo!
    Żeby osiągnąc efekt wypicia szklanki wody chlorofilinowej sporządzonej z Phytolife, nie wystarczy najeść się zieleniny! W zieleninie jest zwykły chlorofil, który nie ma właściwości oczyszczających chlorofiliny z Phytolife.
    Chlorofilina obecna w Phytolife jest wytwarzana z chlorofilu (z zielonych części roślin) w złożonych procesie produkcyjnym, w którym atomy magnezu zastępowane są atomami miedzi i sodu. Dopiero ten związek ma właściwości lecznicze i profilaktyczne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz